Втора приказна дома Гог-тапацирана едриличар за вртење

Втора приказна дома Гог-тапацирана едриличар за вртење

DEN 3.33

Достапност

Одликувајќи се со шест бои на трендот и уникатен дизајн на средниот век, втората приказна Дома Гог-тапациран шлаг на вртење на вртливата носи зголемен стил до удобноста и корисноста на традиционалното седење на едриличар. Столот е тапациран во квалитетна ткаенина со мек допир и е исполнет со кадифен амортизација за максимална удобност. Нежното движење за летање ви овозможува на вас и вашите гости да се опуштите во стил. Со удобност и стил, овој едриличар е сигурен дека ќе направи совршен додаток во секоја просторија. Достапно во повеќе мода во боја : црно, бонбони јаболко, испреплетена сива, правлива роза, невен, паун. Мерки 34 "W x 38 " D x 27 "H, тежи 80 фунти. Целосен опсег на движење на вртење и летање; кадифен, отстранлив перница; квалитетна ткаенина со мек допир; димензии : 34" W x 38 "D x 27 "H, тежина 80 фунти; достапна во шест модни бои : црно, бонбони јаболко, испрскана сива, правлива роза, невен, паун.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат