Без граници на суштински меки шорцеви на допир на јуниори

Без граници на суштински меки шорцеви на допир на јуниори

DEN 2.33

Достапност

Ниту една девојка пролет и лето плакарот не е комплетен без симпатичен пар тексас шорцеви! Овие шорцеви на јуниори од без граници се дизајнирани по класичен пар Jeanан шорцеви, но тие всушност се изработени од перница-мека ткаенина за да ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. Валаните манжетни додаваат забавен акцент, додека предниот дел од копчето и патентот ги одржуваат шорцевите на своето место. Пет корисни џебови (три предни, два грб) и збир на јамки на ременот ги комплетираат шорцевите со меки допири, кои се достапни во асортиман на бои за да ја надополнат вашата обична гардероба со топло време. Нема основни меки шорцеви на допир на јуниори : 72% памук, 25% полиестер, 3% спандекс. Шорцеви. Супер-мека измислица на Сатеен. Валани манжетни. Копче пред и патент летаат. Три предни џебови. Две џебови. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско, топло железо доколку е потребно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат