Машки мачки зацрнети панталони од Чино

Машки мачки зацрнети панталони од Чино

DEN 2.00

Достапност

Современиот стил лета со панталони од Чино од Georgeорџ со силуата на нозете. Овие разноврсни панталони се совршени за вашата работа или викенд гардероба со својот деловен изглед и удобна завршница. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32 x 32. Зашилена нога. Затворање на копчињата со поштенски мува. Две странични џебови на цвест; Две џебови за заварување. Јамки на појас. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Затегнати машки чинови од Georgeорџ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат