Гаранималс бебе момче и дете момче со долги ракави маици, панталони и товарен џогер, панталони, сет, 4-парчиња, 12м-5Т

Гаранималс бебе момче и дете момче со долги ракави маици, панталони и товарен џогер, панталони, сет, 4-парчиња, 12м-5Т

DEN 295.84

Достапност

Измешајте го и одговарајте на неговиот пат кон чудесната со сетот на четири парчиња на Гаранималс. Две тима и два пара панталони го одржуваат да изгледа добро од ден на ден. Исклучиво на. Сет со 4 парчиња вклучува : два врвови со долги ракави, француски тери џогер и ткаена пантолона. Се продава исклучиво на и. Француски тери карго џогер : 60% памук/ 40% полиестер. Printогер Рипстоп Пант Печати : 100% памук/ ексклузивно за декорација. График со долг ракав Раглан : 60% памук/ 40% полиестер. Стрип со долги ракави : 60% памук/ 40% полиестер.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат