Магнетна машина за веслање на Aukfa, преклопување на велосипеди, прилагодлив на отпорност на ниво, LCD монитор и држач за таблети за преклопување на велосипедска терет?

Магнетна машина за веслање на Aukfa, преклопување на велосипеди, прилагодлив на отпорност на ниво, LCD монитор и држач за таблети

DEN 0.67

Достапност

Магнетна машина за веслање најдобра за домашна салата - Оваа машина за веслање на магнетски отпор е несомнено најдобриот избор за вашата фитнес за дома. Ги исполнува вашите потреби за аеробна вежба додека избегнувате премногу оптоварување на зглобовите или мускулите. Кога ќе ја изберете оваа машина за магнетна веслање, ќе откриете дека неговата исклучително тивка работна изведба ви овозможува да вежбате во секое време без да се грижите за нарушување на другите членови на семејството. Изборот за вашата фитнес за дома. Ги исполнува вашите потреби за аеробна вежба додека избегнувате премногу оптоварување на зглобовите или мускулите. Магнетна машина за веслање на Aukfa, преклопување на велосипеди, 14 нивоа прилагодливи на отпорност, LCD монитор и држач за таблети за преклопување на велосипедска теретана кардио тренингот : копчето за прилагодување на отпорност на 14 нивоа, ергономски обликувани перници и рачки и прилагодливи широки педали им овозможуваат на секој член на семејството да најде А член на семејството А да најде член на семејството А Удобно седење држење погодно за нивно вежбање . Со преклопната карактеристика, со транспортните тркала конфигурирани на предната нога, можете лесно да го преместите и чувате во аголот во вашата куќа без да заземате премногу простор . Овој преклопен велосипеди Вашиот најдобар избор да започнете со конфигурирање на вашата домашна салата . Робусна и сигурна- направена од тешки челик, рамката на велосипедистите е дизајнирана да обезбеди зголемена сигурност за да го задржи секој корисник стабилен и безбеден кога сакаат да направат кардио тренинг дома. Повеќекратни прилагодливи- Одличниот систем на магнетна контрола му дава на овој вера 14 различни нивоа на прилагодлива отпорност. Може целосно да се грижи за вашите суптилни барања за интензитет на вежбање, овозможувајќи ви подобро постепено да го подобрите нивото на аеробно вежбање. Најдобро чувство за вежбање- оваа машина за веслање е опремена со удобна ергономска перница и рачка, што во голема мерка го подобрува искуството за вежбање на корисникот. Широките педали се дизајнирани во прилагодлива форма за подобро да ги задоволат индивидуалните потреби на различни корисници. Податоци за инстант тренинг- ЛЦД-екранот е поврзан со сензорот за движење, што може да ги прикаже вашите тековни податоци за движење во реално време. Ние, исто така, закачивме мал држач за таблети на неа, за да можете да гледате програми за забава или да го следите тренерот за видео спортови за да го задржите вашиот ритам додека се потете. Лесно за одржување- се одликува со преклопни дизајн и транспортни тркала за да им овозможи на корисниците да ги чуваат и да ги преместуваат од едно до друго место без потешкотии. Мерки на машина за веслање 78 "x 21.2" x 32.3 "(L x W x l) во употреба; преклопена големина 63,8" x 21.2 "x 32.3" (L x w x l); Слајд железница : 31,5 ", за до 45,2 '' Макс слајд инсејм. Капацитет на тежина до 330 фунти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат