Маица за кратки ракави за време на време и време на време

Маица за кратки ракави за време на време и време на време

DEN 479.84

Достапност

Од времето и вистинито е со кратки ракави, и вистинито е вашата нова совршена мета. Доаѓа во голем асортиман на бои по одлична цена без да се жртвува квалитет. Оваа ласкава, разноврсна мета е одлична за трчање на работи, ноќна ноќ, или само дружење дома, работи со сè, од фармерки до хеланки до шорцеви и здолништа. Меката, памучна/полиестерска мешавина е лесна за миење, а деколтето е без обележје за дополнителна удобност. Машината за перење, мешавина од памук/поли. Маица за кратки ракави за време и време на време на време на жените : 60% памук 40% поли /светло сива хедер : 90% памук 10% поли. Опуштено вклопување. V-врат. Краток ракав . Без ознака за дополнителна удобност. Машина за перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кошула со кратки Ракави За Жени Опуштено Вклопување Врвови На Вратот На Екипажот Пердув Графичка Летна Удобна Туника Лесен Дуксер
  • Новак

Кошула со кратки Ракави За Жени Опуштено Вклопување Врвови На Вратот На Екипажот Пердув Графичка Летна Удобна Туника Лесен Дуксер

DEN 355.36

Мека, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување : Мали СА�

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули
  • Новак

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули

DEN 2.33

Дали сте подготвени за лето? Посетете ја нашата продавница и набавете ја оваа оригинална облека Од Флам�

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици
  • Новак

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици

DEN 3.00

Функција : 1.Врвот на резервоарот е изработен од ткаенина што дише, соодветната дебелина го прави лесен

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна
  • Новак

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 15.5 см / 6.10" Должина : 63см / 24.80" Големина :