A1HC природен кожир и гума Големи монограмирани врата душеци дебели издржливи врати за влез во тешка должност, тенок профил од влезната врата, долготрајни влезни вле

A1HC природен кожир и гума Големи монограмирани врата душеци дебели издржливи врати за влез во тешка должност, тенок профил

DEN 335.84

Достапност

Повеќе од декоративно подобрување Оваа гума нејзините силни влакна создаваат простор за бришење, а гумената основа додава на цврстината. Овој врвен килим на отворено ќе помогне да се запре нечистотијата, остатоците, влагата и другите честички да се следат во вашиот дом и ќе траат многу подолго од редовните душеци на вратите . Опкружување на животната средина на отворено : Направено од 100% тврдо носење на кокошка еко -пријателска гума. Овие дормати се целосно биоразградливи и композитни. Додава уникатен допир на влезната врата или задната врата додека сте многу функционални . Упатства за нега : За да го продолжите животот на вашата матна врата, не ставајте во областа каде што ќе остане влажна подолг период на време без сончева светлина за сушење. Иако ја третираме нашата душек со двојна врата со анти-пролеани бои за да се минимизира пролевањето на пролевање е нормално во текот на првиот почетен месец на употреба . Користете ги овие душеци за добредојде само во покриени области на отворено : не изложувајте директно на сончева светлина или дожд. За ова време четка (со мека четка), користете вентилатор на лисја или тресете го душекот за да го одржите својот најдобар изглед.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн