Diamond Club Diamond Rings за жени - 1. Карат Бел дијамантски прстен накит - Стерлинг сребрени ленти за жени - Ринг од JewelersClub

Diamond Club Diamond Rings за жени - 1. Карат Бел дијамантски прстен накит - Стерлинг сребрени ленти за жени - Ринг од JewelersClub

DEN 1.00

Достапност

Прославете го мирот, loveубовта и природата. Кога станува збор за забавниот накит што го додавате секој ден, сакате прстени што се харизматични колку што сте -. Обезбедени парчиња што навистина го покажуваат вашиот живописен дух .. На Jewersers Club, ние го фалсификуваме нашиот дијамантски акцент прстен поставен од многу издржлив нула-никел, нулта олово .925 Стерлинг Сребрена, за силно прстен трио на кој може да сметате и за удобност и за личност, од ден на ден. Акцент со оригинални 1,00 каратни бели дијаманти, овој прстен има цврста поставка за измет за да ги одржи своите искра безбедно на место .. Прстенот за акцент на Accent Accent на Jewelers Club : . - .925 Стерлинг сребро. - 1,00 карат бели дијаманти. . Слободен духовен шарм. Направете изјава со овие стилски слоевити прстени кои блескаат со шармантен карактер и личност - без разлика дали ќе изберете да ги носите заедно, или индивидуално. Нашите прекрасни сребрени ленти со сребро додаваат вистинска количина на искра на која било облека .. Харизматичен подарок за најблиските. Без разлика дали му го надавате овој прекрасен прстен поставен на вашата девојка, сопруга, сестра, ќерка или внука, прстенот со дијамант 1.00 карат е забавно и позитивно парче што ќе сака да го носи - и прекрасен симбол на loveубовта насекаде околу нас .. Квалитетот ја исполнува уметноста. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивен, квалитетен накит по разумни цени. Ние ги занаетме нашите уникатни парчиња со внимание, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Прстенот е совршен за ставање на последните допири на вашата облека со искра и личност. Ringвонот на Jewelers Club Diamond 1.00 Carat Ring е направен со сребро сребро, полирано до висок сјај и е завршен со прекрасен 1,00 карат бел дијамант. Така, можете да сметате на ова трио на сребрен бенд за да ја донесете харизмата-секој пат кога ќе ја носите . сакате квалитетен дијамантски опсег поставен со елементи што се силни и се безбедни за вашата кожа. Нашата група има силен поставка за измет што ги одржува своите прекрасни дијаманти цврсто во место. Стерлинг сребрените прстенести ленти за жени се фалсификувани од високо издржливи нула-никел, нула-олово .925 Стерлинг сребро и стручно изработено за да ја заштити кожата од иритација-за супериорна удобност и носење . изгледот што го сакаш-со само десно количина на искра. Нашите прстени за жени имаат шармантен сребрен тон од .925 Стерлинг што дава изјава без разлика дали ги носите слоевит или одделно. Оваа сребрена мода ringsвони сребро сјае со карактер и личност, додавајќи совршен допир на живописна забава за секоја облека.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор