Lissome Women and'sенски плус Краток ракав со кратки ракави V-вратот и краток сет, 2-парчиња

Lissome Women and'sенски плус Краток ракав со кратки ракави V-вратот и краток сет, 2-парчиња

DEN 1.67

Достапност

Без разлика дали само легнувате, спиење или дружење, уживајте во неспоредливата удобност на женските или женските плус големина со кратки ракави со кратки ракави со кратки ракави. Совршен крај на денот, ќе го сакате луксузното чувство на овој супер мек влечен стил на врвот и лесни шорцеви за влечење. Уживајте во опуштеното вклопување плус контрастна еластична лента за половината со низа за цртање. 92% полиестер и 8% спандекс. Лесна грижа : Машинско миење и сушење суво. Пријатно и симпатично, сигурно ќе го сакате овој прекрасен сет. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пижама врвот и шорцеви. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; Контраст V-врат; кратки ракави; Супер-меко чувство. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; контрастна еластична лента за половината со врзана вратоврска; Супер-меко чувство. Topенски врвни и шорцеви со 2 парчиња пижами поставени од Лисом.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат