Панталони за џогер за мажи во Будвајзер

Панталони за џогер за мажи во Будвајзер

DEN 431.84

Достапност

Овие џогери со пупки за пупки се за вас! Одликувајќи се со шарен дизајн за боја на вратоврска и супер-мека завршница, овие џогери на Будвајзер се освежувачки додаток на вашата дневна облека. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина на M. Еластична половината; Врза за влечење. Џебови од страничен цвест. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки џогери за салони на Будвајзер.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат