Каи реконструирано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, вклопуваат - серија на BMW се конвертибилни

Каи реконструирано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, вклопуваат - серија на BMW се конвертибилни

DEN 0.67

Достапност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 15 х 7, 47мм, 15 дупки, 5 лаг, шема на завртки од 120мм, сите насликани светло сребро. Тој одговара на вашата серија од 1992-1999 година BMW 3 серија. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, вклопуваат 1992-1999 BMW 3 серии кабриолет 15 x 7, 47мм офсет, 15 дупки, 5 лагли, шема на завртки од 120мм, сите насликани светло сребро, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат