Плочка за обврзници Поларис 28 милји Хајленд даб внатре внатре

Плочка за обврзници Поларис 28 милји Хајленд даб внатре внатре

DEN 2.67

Достапност

Колекцијата Polaris иновативно комбинира текстура, боја и шема за да создадете производ што ви овозможува да изразите каква било визија. Комбинацијата на завршна облога на Polaris's Protx ™ UV, која обезбедува слој за абење од 28 милји, далеку над индустријата, а слојот на фиберглас резултира во неспоредлива димензионална стабилност, редефинирање на комерцијални и станбени стандарди за LVT. Со спојување на прекрасни визуелни дрво и камен со неспоредлива отпорност на гребење, отпорност на дамки и отпорност на вода, Поларис создава неспоредлив простор. Не ги намалувајте аглите на вашиот следен проект со купување на недостојна винилна плочка со слој за носење од 8 мил, 12 милји или дури 20 милји. Изберете Polaris за врвот на линијата 28mil носат слој за производ што ќе ја надмине целата конкуренција. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Одејќи над стандардот во индустријата од 10 мил. 20 милји, нашиот слој за абење мери 28 милји, што значи дека секојдневното абење и солза нема да остават трајно влијание . Благодарение на уникатно формулиран заштитен слој на проток, нашиот LVT е непробоен со истурање, отпорни на гребење, отпорни на гребење, отпорни на гребење, и едноставно за чистење. Нема повеќе страв од истури што ги обои или уништува подовите . има лесен метод за инсталација на лепак DIY. Сертифициран Florscore и ISO 9001 + 14001 Сертифициран . Поларис е одобрен само за употреба на подот, лепило се продава одделно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат