Лесни улични пумпи за wallилис

Лесни улични пумпи за wallилис

DEN 2.00

Достапност

Доведувајќи ја блок -потпетицата и ткаениот тренд на ниско ниво, Волис по лесна улица е ткаена пумпа за фустани што може да ве донесе од ден до танцување ноќта. Дозволете им на нозете да ги доживеат сите придобивки од лесната надворешна плоча и за што се работи за пета за пети на пети. 1 1/2 "Блок -потпетица. Лесна флексија од надворешната страна. Лесна надворешна страна.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат