Душек со целосна големина на сора дома - Барселона Пекан

Душек со целосна големина на сора дома - Барселона Пекан

DEN 1599.84

Достапност

Додадете го тој допир на удобност на кој било затворен простор со овој душек Футон. Ова функционално парче има детално затегнување, сигурно да додаде талент и личен допир на кој било простор за живеење, од спалната соба во дневната соба. Совршено за спиење или лежење, овој футон може да се ужива во склопената, исправена или рамна позиција на кревет. Рамка не е вклучена. Создаден со траен материјал во Северна Америка, овој футон нуди квалитет од кој може да зависи од година во година! Покриена во издржлива, полиестерска ткаенина од тапацир. Туфтинг на чипка му дава на душекот изглед сличен на софа. Рамка не е вклучена.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн