Richfield Studios безжична светлина филтрирање на клеточна сенка, крем

Richfield Studios безжична светлина филтрирање на клеточна сенка, крем

DEN 0.33

Достапност

Студијата на Ричфилд Студио, филтрирајќи ја безжичната клеточна сенка, филтрира светлина во просторијата додека ја одржува приватноста кога е затворена. Дизајнот без кабел обезбедува дополнителна безбедност за домови со деца и миленичиња. Изградбата на саќе ја подобрува енергетската ефикасност и помага во изолација и одржување на температури во затворен простор. За инсталациите за внатрешноста на монтирање (во рамките на прозорецот) - Нарачајте ја точната големина на прозорецот. ¼ инчи одбивање ќе се земе на ширина за прецизно вклопување во обвивката за прозорецот . За инсталациите за надворешни монтирани (надвор од рамката на прозорецот) - се препорачува да додадете 4 инчи на ширина (2 ”од двете страни) и должина за оптимална светлина Контрола и приватност . Дизајнот без кабел е побезбеден за деца и миленичиња. Лесно за кревање и спуштање. Енергетска ефикасна, клеточна конструкција помага во одржување на температурите во просторијата во затворен простор. Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или прицврстување на тркалезна четка од правосмукалка. Измерете го прозорецот пред набавката за да се обезбеди соодветно вклопување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кего Нема Дупчење Безжични Мобилни Нијанси Саќе Прозорец Ролетни Лесна Инсталација Топлинска Изолација Бучава Намалување На
  • Новак

Кего Нема Дупчење Безжични Мобилни Нијанси Саќе Прозорец Ролетни Лесна Инсталација Топлинска Изолација Бучава Намалување На

DEN 0.67

Забелешка : поради строгите барања за големина на овој производ, ве молиме информирајте ме за големинат�

Ролетни Безжичен Врвот Надолу Дното Нагоре Мобилен Саќе Сенка, 9 16 Една Ќелија, Затемнување, Дизајнер Печати Камен, Големина:
  • Новак

Ролетни Безжичен Врвот Надолу Дното Нагоре Мобилен Саќе Сенка, 9 16 Една Ќелија, Затемнување, Дизајнер Печати Камен, Големина:

DEN 910.72

Blinds Avenue Врвот Надолу / Дното Нагоре Безжичен Дизајнер Печатење Затемнување мобилните нијанси се доста�