Wynwood Studio Animals Modern Canvas Art - црно -бело близок зебра, wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во 12, црно -бел декор за домови

Wynwood Studio Animals Modern Canvas Art - црно -бело близок зебра, wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во

DEN 319.84

Достапност

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со зебра мастила од платното во студиото Wynwood, прекрасно животно и инсекти wallидно уметничко дело направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди нејзината потпис црна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „талкате се изгубени“ мотивациони цитати и изреки
  • Новак

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „талкате се изгубени“ мотивациони цитати и изреки

DEN 351.20

Талкате се изгубени, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна порто�

Студиото во студиото Wynwood игра тврда топка типографија и цитира инспиративни цитати и изреки wallидни уметности платно печати
  • Новак

Студиото во студиото Wynwood игра тврда топка типографија и цитира инспиративни цитати и изреки wallидни уметности платно печати

DEN 2.67

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со игра со тврда топка од отпечатоците од студиото Винвуд, �