Девојче девојче се повлекуваат на печатените џегингс

Девојче девојче се повлекуваат на печатените џегингс

DEN 2.00

Достапност

Девојчето Девојче Jordордаче, повлекувањето на egегинг, брзо ќе стане нејзина омилена пантолона. Изгледот на оставата, во комбинација со удобноста на ногата. 2 faux предни џебови, 2 џебови и ремени го комплетираат изгледот. 75% памук, 24% поли, 1% спандекс. Повлечете - без патенти, прилепувања или копчиња. Силуета на слаби нозе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат