DesignArt 'Blossom Pink Xix' Bohemian & Eclectic Blackout Curne, панел

DesignArt 'Blossom Pink Xix' Bohemian & Eclectic Blackout Curne, панел

DEN 687.84

Достапност

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа апстрактна завеса за образец на цвеќиња . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Red Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Цветни. - Боја : црвена. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Магнетна машина за веслање на Aukfa, преклопување на велосипеди, прилагодлив на отпорност на ниво, LCD монитор и држач за таблети
  • Новак

Магнетна машина за веслање на Aukfa, преклопување на велосипеди, прилагодлив на отпорност на ниво, LCD монитор и држач за таблети

DEN 0.67

Магнетна машина за веслање најдобра за домашна салата Оваа машина за веслање на магнетски отпор е несо�