Подобри домови и градини организатор за складирање со 6 коцки, бело

Подобри домови и градини организатор за складирање со 6 коцки, бело

DEN 2.67

Достапност

Елегантниот стил на подобри домови и градини организатор за складирање со 6 коцки ви помага да додадете функционалност и разноврсност со одличен изглед на скоро секоја просторија. Одликувајќи се со шест прегради кои се совршено големини за прикажување книги, колекционерски активности, фотографија, уметнички дела, канти за складирање и корпи за ткаенини (продадени одделно) и дизајн на отворен грб кој обезбедува лесно управување со кабелот за електроника, часовници, звучници и мали светла, ова Цврстата полица за книги е достапна во повеќекратни завршувања за убаво да се меша со буквално секој декор. Мерење над 40 "високи со рамо до рамо дизајн, оваа библиотека го користи достапниот простор во простории голем и мал. Лесно собрани со вклучени упатства, Организаторот за складирање е совршен за вашата канцеларија, дневна соба, семејна соба , ден, резервна просторија и многу повеќе. Елегантен, дизајн со отворен грб за лесно управување со кабелот. Карактеристики 6 фиксни 13 "x 13" x 15 "простори за коцка на 3 полици. Изработена од издржлива MDF, табла за честички, табла и железо. Секоја коцка може да поддржи до 30 килограми. Врвниот панел може да поддржи до 100 килограми кога стои исправено, а 150 килограми кога лежи хоризонтално. Може да се комбинира со други подобри организатори за складирање на домови и градини (продадени одделно) за да се создаде комплетен систем за складирање и прикажување. Потребни алатки : чекан, шрафцигер за глава на Филипс, шрафцигер со флатед. Доаѓа со систем за прицврстување на wallидот. Достапно во еспресо, измешано, цврсто црно, бело, сиво, рустикално сиво и розови завршувања. Модел # BH17-084-098-73 (еспресо), BH17-084-098-74 (измешано), BH17-084-098-75 (цврсто црно), BH17-084-098-76 (бело), ​​BH17-084 -098-77 (сива), BH17-084-098-78 (рустикална сива), BH17-084-098-82 (розова). Собрани димензии : 15.35 "L x 30.91" W x 44.21 "H. Тежина : 57,2 lbs . Димензии на испорака : 17.91" x 44.17 "x 10.24". Тежина на испорака : 61,38 фунти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Џорџ Десктоп Полица Студент Складирање И Складирање Десктоп Декорација Дрвени Мини Полица За Книги Мали V Облик Полица Десктоп
  • Новак

Џорџ Десктоп Полица Студент Складирање И Складирање Десктоп Декорација Дрвени Мини Полица За Книги Мали V Облик Полица Десктоп

DEN 2239.84

Десктоп Полица За Книги Студентско Складирање И Складирање Декорација На Работната Површина Дрвена Ми�

Индустриска полица за книги Aukfa 5-полица, отворена библиотека со метална рамка, полица за ретро книги, полици за прикажување
  • Новак

Индустриска полица за книги Aukfa 5-полица, отворена библиотека со метална рамка, полица за ретро книги, полици за прикажување

DEN 1524.64

Оваа полица за складирање / книга е дополнителна и издржлива решетка Одлично е решение да додадете пове�

Повртки за книги со двојно широк широк широк опсег на Абингтон - обезбедува стилски изглед на вашиот дом - 5 -нивоа обичен простор
  • Новак

Повртки за книги со двојно широк широк широк опсег на Абингтон - обезбедува стилски изглед на вашиот дом - 5 -нивоа обичен простор

DEN 2864.00

Ова е цврсто отворено парче за заштеда на простор што ви треба! Направено е да ја оживее вашата куќа доде