Чекор Мекларен 570 -ти притискаат спортски автомобил

Чекор Мекларен 570 -ти притискаат спортски автомобил

DEN 2.67

Достапност

Донесете го крајниот во луксузни возила на вашето малечко со Mc Laren® 570 S Push Car од Step2. Овој модерни и стилски деца со притискање на децата ја прикажува реалната карактеристика на денешните Мекларен 570 -ти. Мини тркачи ќе имаат експлозија бидејќи ја забрзуваат целосната брзина низ аглите со тркалата со тивко возење. Додека менуваат брзините, помладите возачи на автомобили можат да го користат интерактивниот волан за да ги пренесат своите мотори. Овој автомобил од соништата е сигурен дека ќе ги сврти главите на долги прошетки низ соседството или паркот. САД и увезени делови. Потребно е собрание за возрасни. Интерактивниот управувач им овозможува на малите возачи да ги вртат своите мотори со електронските карактеристики. Брзите во и надвор од вртењата со ултра-тивките тркала за шепотење? дизајн. Земете го автомобилот Ultimate Kid во движење со преклопување на преголемата рачка под лесно складирање и брз транспорт. Чувајте ги омилените играчки за малите во складирањето под седиштето за долги прошетки во соседството или прошетка низ паркот!. Спортската лента има 2 држачи за купови на возачи, а рачката за притисок за возрасни има држач за вртење на чашата за мама или тато. Максимална тежина на притисок на автомобилот : 50 килограми. Препорачано за возраст од 1,5 до 4 години. Димензии : 47,50 x 19,75 x 35,75 инчи. Тежина : 17 килограми. Интерактивниот управувач им овозможува на малите возачи да ги вртат своите мотори со електронските карактеристики. Брзина во и надвор од вртењата со ултра типот на типот на тркалата. Земете го Ultimate Kid Car во движење со преклопување на преголемата рачка под лесно складирање и брз транспорт. Чувајте ги омилените играчки за малите во складирањето под седиштето за долги прошетки во соседството или прошетка низ паркот!. Спортската лента има 2 држачи за купови на возачи, а рачката за притисок за возрасни има држач за вртење на чашата за мама или тато. Максимална тежина на притисок на автомобилот : 50 килограми. Препорачано за возраст од 1,5 до 4 години. Димензии : 47,50 x 19,75 x 35,75 инчи. Тежина : 17 килограми.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�