Примарен челичен не'рѓосувачки челик полиран и текстуриран црн и кафеав IP-позлатен вкрстен ѓердан

Примарен челичен не'рѓосувачки челик полиран и текстуриран црн и кафеав IP-позлатен вкрстен ѓердан

DEN 1.67

Достапност

Носете го овој ѓердан за приврзоци за приврзоци за прекрасен додаток на вашиот ансамбл. Модерен од црна и кафеава IP-позлатена не'рѓосувачка челик, овој вкрстен приврзок 41,5x22mm сјае со полиран финиш и текстурален детали создава прекрасен изглед. Виси од 24-инчен долг ланец на топки со фенси јастог, овој ѓердан ќе ја покаже вашата вера и посветеност во стил. Фенси јастог клавметал : Не'рѓосувачки челик Мететал Боја : Бела плоча : Црна и кафеава IP-позлатена Димензии : 22-инчен х 2мм синџир, 41,5мм x 22mm приврзок Потекло : Не'рѓосувачки челик од Кина, полиран, текстура, црна и кафеава IP-позлатена, фенси канџи од јастог, ланец со брада од 24 инчи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова
  • Новак

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова

DEN 319.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дами Пижами Сет, Дневна Сетови, Женск�

Тенки Графички Врвови Жена Лесна Кошула Со Кратки Ракави Преголема Божиќна Безбол Лабава Екипа-Модерни Врвови На Вратот За Жени
  • Новак

Тенки Графички Врвови Жена Лесна Кошула Со Кратки Ракави Преголема Божиќна Безбол Лабава Екипа-Модерни Врвови На Вратот За Жени

DEN 360.00

`+ Се фокусираме на продажба на женски блузи, фустани, панталони и комбинезони + Нашата продавница продав

Куче Импровизирана Лежалка За Сечење Нокти, Миленичиња Чешлање Хамак Помошник Мачка Згусне Воздржаност Кученце Куче Мачка Ноктите
  • Новак

Куче Импровизирана Лежалка За Сечење Нокти, Миленичиња Чешлање Хамак Помошник Мачка Згусне Воздржаност Кученце Куче Мачка Ноктите

DEN 1919.84

Боја : Сина, Роза,Сива, Црна Тип : Миленичиња Хамак Помошник Функција : Чешлање Миленичиња Погоден за : Мал