Бесплатно склопување женски исмејувачки џемпер со ребрави од вратот, тешка категорија, големини XS-XXL

Бесплатно склопување женски исмејувачки џемпер со ребрави од вратот, тешка категорија, големини XS-XXL

DEN 0.33

Достапност

О, неспоредлива радост кога ќе го најдете тој стил што апсолутно го сакате и сакате да го купите во секоја боја! Сметаме дека џемперот со ребрести собрани собрание е тој изглед. Опуштени, со толку десничарски ракави со балон и никогаш не премногу тесен исмејувачки врат, овој ребравиран џемпер зема класика и го засилува кул факторот со текстура, текстура и повеќе текстура. Разновидна и тостична топло, облечете го со фармерки, панталони или макси здолниште и земете го денот. Само на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Modern. Тежина : Тешка категорија. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со балон со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; Супер-меко чувство. Меки џемпер со ребрестиот врат за жени од слободно склопување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова
  • Новак

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова

DEN 319.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дами Пижами Сет, Дневна Сетови, Женск�

Бебе Дете Девојки Облека Постави Детски Виножито Печатење Боја Појавување Комбинезон Нова Зимска Облека За Ромпери За 6 Месеци
  • Новак

Бебе Дете Девојки Облека Постави Детски Виножито Печатење Боја Појавување Комбинезон Нова Зимска Облека За Ромпери За 6 Месеци

DEN 169.28

Бебе Детско Виножито Печатење Боја Соодветен Комбинезон Нова Зимска Новороденче Облека За Девојчиња Б�