Женски Кошули Летни Женски Врвови В - Вратот Патент Пуловер Печати Кратки ракави Лабава Маица Зелена ХХХЛ

Женски Кошули Летни Женски Врвови В - Вратот Патент Пуловер Печати Кратки ракави Лабава Маица Зелена ХХХЛ

DEN 271.20

Достапност

Летни Женски Врвови Пуловер Со Патент Со Патент Со Патент Со Кратки ракави Лабава Маица . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Црна,Зелена,Виолетова,Црвена,Розова,Сина,Портокалова,Небесно Сина Боја : S/M/L/XL/XXXL/XXXXL/Xxxxlsls Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, одмор, Вработување, Патување Пакет Вклучени : 1 Компјутер Жени Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Женски кошули и блузи; облечени врвови за жени; женски работни блузи; женски блузи за професионална работа; женски блузи; шифон блузи за жени; женски блузи и блузи; блузи за жени; женски блузи и блузи; женски врвови; женски облечени блузи; женски блузи и блузи облечени; работни блузи за жени; женски блузи блузи; жени облечени блузи и блузи; дами блузи; блузи за жени работат секојдневно; облечени блузи за жени; работни врвови за жени;.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи
  • Новак

Оливен Го Намали Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Лабави Секојдневни Подароци За Двојка Смешна Симпатична Мода Унисе Блузи

DEN 319.68

Постојат модерни кратки ракави.Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку нашата облек

Попуст Женски Летни Врвови Маица За Маици Со Кратки Ракави Гроздобер Графички Принт Обичен Капка Пуловер На Рамо Врвови Тинејџерски
  • Новак

Попуст Женски Летни Врвови Маица За Маици Со Кратки Ракави Гроздобер Графички Принт Обичен Капка Пуловер На Рамо Врвови Тинејџерски

DEN 2.33

90" Ракав : 17см / 6 блузи лабаво вклопување гроздобер ладно рамо долги ракави блузи сакам летна кошула зимс

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици
  • Новак

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици

DEN 3.00

Функција : 1.Врвот на резервоарот е изработен од ткаенина што дише, соодветната дебелина го прави лесен