Машка тенок фит фустан кошула цврста ширење јака кошули кошули со долги ракави фустан за мажи

Машка тенок фит фустан кошула цврста ширење јака кошули кошули со долги ракави фустан за мажи

DEN 319.84

Достапност

Детали за производот траен впечаток. За софистициран изглед што наскоро нема да се заборави, оваа машка кошула за фустани од нашата има тенок фит и модерен изглед. Со едноставно цврст дизајн, оваа машка кошула за фустани има нежна удобна ткаенина со јака за ширење напред и долги ракави, правејќи идеален додаток на костум за машки смокинг или формална облека. Карактеристики на производот - Тип на ставка : Кошули за фустани - ткаенина : 35% памук / 65% полиестер - ширење јака од погледи за да се сместат пошироки јазли на вратоврската - предно копче - долги ракави - Отстранливи престои - Цврста боја - Слим вклопување - Стил : Формално / Обично - Погодно Сезони : Пролет/ лето/ есен/ зимска вклопување и големина - Тенок фит карактеристики со високи дупки за рака, малку тесно директно тело и отвори за отворање на ракави за ракави - памук, полиестер - машинско миење - увезена ткаенина : 35% памук/ 65% полиестер. Меко допир, супериорно чувство за рака за луксузна удобност. Распоредете јака со отстранливи престои, копчиња со копчиња, прицврстувачи на копчиња . Окасион : Спорт, обична, деловна работа, датум, забава, совршен подарок за семејства, сопрузи, пријатели и момче. Се вклопува во големината. Земете ја вашата нормална големина откако внимателно ќе ја прочитате табелата со големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат