Само што родило органско момче за момчиња, 4-пакувања

Само што родило органско момче за момчиња, 4-пакувања

DEN 2.33

Достапност

Овој 4-пакет на органските тела на органски момчиња е тотално шармантен! Теловиторите имаат проширување на деколтето на рамото на рамо за лесни промени и се совршени да ги носат сите сами или на слој. Секое тело е направено со органски памук. Вклучува 4 органски тела. Прави одличен подарок. Затворање на предвремено затворање на дното на предниот дел за лесно менување. Совршено да се меша и да се совпаѓа со омилените панталони, капачиња и додатоци на бебето за да создадете забавни и уникатни облеки. Ткаенина : 100% памук со органски влакна. Машинско миење, суво суво.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Петит планета смирувачко бебе масло со кокосово масло, хипоалергично масло за масажа за навлажнување и смирување на деликатна
  • Новак

Петит планета смирувачко бебе масло со кокосово масло, хипоалергично масло за масажа за навлажнување и смирување на деликатна

DEN 0.33

Помогнете да ја заклучите влагата и да ја смирите кожата на бебето со ситна планета смирувачка масло за