Поло кошула за кратки ракави на Georgeорџ и голем машки, големини до 3xl

Поло кошула за кратки ракави на Georgeорџ и голем машки, големини до 3xl

DEN 295.68

Достапност

Удирајќи ги врските или ноќната ноќ, основната кошула на Georgeорџ Поло е идеален избор за скоро за секоја активност. Супер-мекиот материјал помага да се избрише влагата за тотално удобно вклопување и чувство. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер со плоча со три копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина за влага. Поло кошула со кратки ракави за мажи од Georgeорџ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Царинење Машки Кошули Менс Летна Плажа Секојдневен Хавајски Принт Стил На Плажа Поло Маица Со Кратки Ракави Машки Врвови Со
  • Новак

Царинење Машки Кошули Менс Летна Плажа Секојдневен Хавајски Принт Стил На Плажа Поло Маица Со Кратки Ракави Машки Врвови Со

DEN 287.84

Машка Летна Плажа Секојдневен Хавајски Печатење Плажа Стил Краток Ракав Поло Кошула Краток Ракав Машки