Исечете го женскиот џемпер од памук од памук Поинтел

Исечете го женскиот џемпер од памук од памук Поинтел

DEN 0.67

Достапност

Текстурално богатство. Овој мек, памучен џемпер од Поинтел од Scoop е најдобриот од сите нешта кои се случајни и удобни. Вратот на вратот на лажичката додава неочекувана завршница. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Тежина : средна тежина; Шеврон текстура бод. Деколте : Екипаж со вратот на вратот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со плетени раменици. Ockебови : Ништо. Карактеристики : акценти на Поинтел. Исечете го џемперот со памук од памук за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат