ФАНДАЦИИ ЗА БЕЗБЕДНИЦИ СПИСОТ СПАСЕН Спреј за тело, свеж бел мошус, 3. Фл Оз

ФАНДАЦИИ ЗА БЕЗБЕДНИЦИ СПИСОТ СПАСЕН Спреј за тело, свеж бел мошус, 3. Фл Оз

DEN 2.67

Достапност

Уживајте во мирисот на фантазии за тело, потпис на свеж бел мошус спреј. Доаѓа во шише од 3,2 fl oz што е контурирано за лесно зафаќање и е совршено на чекор. Ова тело фантазии потпишува свежо бел мошус, исто така, вклучува навестувања на светло бели флорали и сензуални шуми. Можете да го земете во движење и да го користите во кое било време од годината. Чиста и свежа : ги меша чистите свежи природни мириси на светло бели флорали со мешавина од меки мускули . Долготраен мирис : Развиен од стручни парфемери и формулирани со високо квалитетни масла за убав, долготраен мирис . Погодна големина на патувањето : Совршен Големина за мирисот на одење . Совршен за секој ден : ФАНДАЦИИ ЗА БЕЗБЕДНИЦИ Спрејници на телото обезбедуваат убави, освежувачки мириси кои се дизајнирани за секојдневно носење . без суровост : гордо суровост без суровост, никогаш не тестирани на животни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 799.84

Lilly Loafer од Brinley Co го одликува најстрашниот акцент на два тасели и јазол со контрастна боја на пети...