HTS541040G9SA00, PN 0A28692, 0A DA1189C, Hitachi 40GB SATA 2. ПХБ

HTS541040G9SA00, PN 0A28692, 0A DA1189C, Hitachi 40GB SATA 2. ПХБ

DEN 9424.00

Достапност

Состојба на ставка : Користена Или Реновирана Продавачка Спецификации : Hitachi HTS541040 G9 SA00 PN 0 A28692 MLC DA1488 PCB 0 A26799 DA1189 CListing е САМО за хард диск коло (ПХБ, логичка табла). Не е вклучен хард диск! Поради големата достапна количина НА ПХБ, вистинската примена на пхб може малку да варира од онаа на сликата. Оваа плоча на колото на хард дискот е наменета да се користи за обновување податоци или за поправка на хард дискот. За да бидете сигурни дека замената ПХБ ќе го поправи вашиот хард диск, следете го нашиот водич за дијагностика на хард дискот. Бидете сигурни дека овој дел е компатибилен, со одење во Текот На Донаторот Појавување Водич.Повеќето од плочките на хард дискот содржат уникатни информации ВО чипот ROM "меморија". Таа информација е задолжителна за правилно работење на хард дискот. Ром чип, или тоа е податоци, мора да бидат префрлени на нови коло. Доколку е можно да се премести чипот на нова плоча, локален компјутерски професионалец треба да може да се справи со таква задача. За нашите клиенти, со купување од 60 долари или повеќе, ние нудиме бесплатна услуга за адаптација, која вклучува или преместување НА ром чип на нова ПХБ, или репрограмирање на нова плоча со точни податоци ЗА РОМ. Ако имате намера сами да извршите таква задача, запознајте се со Нашата Замена НА ПХБ Guide.In случаи кога едноставна замена на плочката не го решава проблемот со вашиот хард диск, ние нудиме специјална Услуга За Замена на ПХБ која треба да се грижи за сите ваши потреби. Едноставно посетете ја страницата За Услуги За Адаптација за дополнителни детали. HTS541040 G9 SA00, PN 0 A28692, 0 A26799 DA1189 C, Hitachi 40 GB SATA 2.5 PCB.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еластични Панталони За Половината
  • Новак

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еластични Панталони За Половината

DEN 399.84

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еласт

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена
  • Новак

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предв�

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки
  • Новак

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки

DEN 2.67

Тестенини За Базен, Тестенини За Базен Од 60 Инчи,Тестенини За Пливање Во Базен Од Пена, Тестенини За Плив