Урбана продавница Зен студентска биро, сина

Урбана продавница Зен студентска биро, сина

DEN 1.67

Достапност

Студентската биро за урбана продавница за урбана продавница е совршен додаток на секоја просторија во куќата. Се одликува со многу опции во боја и форма што е сигурно да се истакне во која било просторија! Главниот настан на оваа биро е нозете во форма Z кои додаваат ладен дизајн во собата. Одлично за простории за студентски дом и колеџ станови помалку од просторот! Можете да ја користите оваа урбана продавница Z во форма на студенти во форма на Z додека пишувате хартија, играте игри или да се поврзувате со пријателите. Студентската биро во форма на урбана продавница Z има доволно простор што ви овозможува да ги чувате сите ваши работи уредно испуштени, но и блиски. На бирото има цврста метална рамка и површината обложена со ПВЦ што може да се избрише чиста за лесна нега и одржување. Иако ова биро во форма Z бара склопување, вклучените упатства ја олеснуваат работата. Урбана продавница Зен-во-форма Студентски биро : елегантен, класичен дизајн. Одлично за простории за домови и мали простори. Цврста сребрена/сива површина. Цврста метална рамка. Лесен за склопување. Димензии : 20 "L x 30" W x 30 "H. Model# WK656385. Столчиња за биро и задачи се продаваат одделно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав