Loomaknoti tecopa milburm 2 '7' сив геометриски килим на тркач на отворено

Loomaknoti tecopa milburm 2 '7' сив геометриски килим на тркач на отворено

DEN 3.00

Достапност

Едноставно софистициран и стилски модерен, овој трендовски килим на подрачјето додава допир на луксуз на која било област од вашиот дом со леснотија. Закривените геометриски дизајни предизвикуваат чувство на длабочина и димензија, овозможувајќи ви да создадете основа за очи за кој било простор. Од зафатените области за јадење до тивки работни места, ова убаво ткаено покритие на подот ќе стане во фокусна точка на вашиот декор за дома, предизвикувајќи комплименти од импресионираните гости секој пат кога ќе зачекорат во собата - и ќе сакате колку е лесно да се одржи. Секоја килим е направена со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, а купот со низок профил на полипропилен предиво ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без да жртвувате удобност или издржливост. Совршено за широк спектар на стилови на украси, овој прекрасно ткаен килим ќе направи добро во која било област од вашиот дом - дури и места со висок сообраќај и ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на својства на ова парче обезбедуваат дека ќе го одржи својот изглед за наредните години. За внатрешна или надворешна употреба. Ако го користите овој килим на отворено, најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советуваме дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на дожд. Машината направена со 100% полипропилен предиво . сива/бела геометриска шема што покрива 12,92 квадратни метри 0,28 во висина на купот. Овој производ е најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советуваме дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на дожд. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно или да се испрскаат со градинарско црево. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 2 'x 6'7 ”.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат