Aukfa Twin Size Metal модерна платформа кревет со голема фиока за спална соба, тапациран со глава со тафтиран дизајн, не е потребна пролет, сива

Aukfa Twin Size Metal модерна платформа кревет со голема фиока за спална соба, тапациран со глава со тафтиран дизајн, не е потребна

DEN 2.67

Достапност

Детали за производот : Овој прекрасен кревет за метална платформа има тапациран табла што додава современ шик изглед во вашата спална соба и исполнет со густа пена за да додаде дополнителна удобност. Цврста конструкција на метални рамки и метален систем за палење за да додадете дополнителна стабилност и безбедност. Со таков здрав, тренд дизајн, очекуваме овој кревет да има многу повисока цена, иако всушност ова парче се усогласува со нашиот етос да им овозможи на клиентите уникатно искуство на купување за курирани парчиња што ја доловуваат суштината на она што а Дневна соба или спална соба треба да биде. Добриот дизајн треба да биде достапен за сите. [Елегантен дизајн] : Тапациран во внимателно избрана постелнина ткаенина, во елегантна сива боја, и со декоративни детали, оваа платформа кревет не само што одговара на кој било декор на домот, туку е безвременски во неговиот дизајн. Мекиот текстилен кревет создава здружение, додека единствената боја на дизајнот создава разноврсност . [Максимизиран простор] : Платформата за платформа со голема фиока може лесно да се влече и надвор за максимален простор за складирање, совршена за организирање на што било од облека и кревет Постелнини до играчки и игри. Такво разноврсно парче, донесувајќи функционалност, разноврсност и стил во вашиот дом, совршено за оние кои имаат многу посетители . [Градење со висок квалитет] : Конструкцијата со тешки метални рамки обезбедува супериорна издржливост и стабилност што овозможува вашиот кревет да трае за вас за годините што доаѓаат. Комплетирано со дебели вградени метални лекови за оптимална поддршка на душекот против растителни душеци . [Не е потребна пролет за пролет] : Со 13 армирани летви, душекот (не е вклучен) ќе биде добро поддржан и вашата телесна тежина ќе биде рамномерно дистрибуирана за одлична искуство за спиење. Уживајте во практичноста и неспоредлива леснотија на користење што ја обезбедува оваа метална платформа. Headboard е вклучен како удобен потпирач за потпирач за постелнина што ви носи пријатно чувство на вас и на вашиот партнер . Димензија на душекот : 75 x 39 инчи (L x W). Душекот не е вклучен . Тежина и димензии : Севкупна димензија на производот : 77,9 ”L x 42.2” W X (40.2 или 44.2) ”H. Детали за детали за производот : Погледнете ја сликата со големина. Број на пакет : 1. Димензија на пакетот : Погледнете ја спецификацијата. Севкупна тежина на производот : 59 фунти. Тежина на пакетот : Погледнете ја спецификацијата. Капацитет на тежина : 250 фунти. Препорачана дебелина на душекот : 8 ". Спецификации : Тип на производ : Метална платформа кревет со фиока. Големина : Близнак. Боја : сива. Материјал на производот : метал+постелнина. Бр. Душек Вклучен : Бр. Проценето време за склопување : 20 мин. Предложениот број на луѓе : 2. Потребни се дополнителни алатки : Вклучени сите алатки. Избегнувајте алатки за напојување : да. Број на летви : 13. Земја на потекло : Кина. Белешки : Користено е рачно мерење, може да има разумна грешка. Сите слики се направени од вистински примероци, мала хроматска аберација може да се појави поради осветлување или приказ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 719.84

Влезете во нов стил со Tupit Boot од Brinley Co Овој багажник се одликува со материјал за велур со дизајн на крзно.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ село Хилс Барн Сценографија Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Сузан Никол
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ село Хилс Барн Сценографија Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Сузан Никол

DEN 0.33

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа