Време и Tru Classicенска класична кошула со предноци на копчето

Време и Tru Classicенска класична кошула со предноци на копчето

DEN 2.00

Достапност

Класичниот кошула на копчето Time и Tru прави одличен главен дел за вашата гардероба. Носете на работа или надвор за време на викендот за покачен изглед. Оваа кошула отпорна на брчки е практична и удобна. Исклучиво на. Материјал : 74% полиестер/22% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Полу-вклопено. Деколте : Ширење јака. Затворање : Копче-пред. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ткаенина отпорна на брчки Продолжете да изгледате добро. Womenенски класичен кошула предниот дел од времето и TRU.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок