Core Core Core Essentials Mechanical Strighter Put-On Jogger Scrub pant wd044

Core Core Core Essentials Mechanical Strighter Put-On Jogger Scrub pant wd044

DEN 223.36

Достапност

Лизгајте ги овие удобни пантолони со џогер исклучиво од. Се одликува со еластична лента за половината за многу давање, и два предни џебови и еден карго џеб за брз и лесен пристап до вашиот мобилен телефон. Двојно шевове на игла и еластично полите со Inseam Coverstitch Додадете стилски акцент. Истегнете ткаенина од Твил. Еластична лента за половината. Две џебови на лепенка. Еден карго џеб. Акцент на двојно игла за игли. Декоративен коверстич инсејм. Џогер полите. Лесна грижа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат