Меморија компанија ДОО, стопер за вино од не'рѓосувачки челик, НЦАА Јужна Каролина

Меморија компанија ДОО, стопер за вино од не'рѓосувачки челик, НЦАА Јужна Каролина

DEN 1.67

Достапност

Покажете го вашиот дух со овој стопер за хромирано вино со графики со лого во боја. Црниот силиконски стопер го одржува вашето вино свежо. Овој стопер за вино е совршен подарок за пријатели или само за себе. Изгледа одлично на вашата маса на вашата омилена врата. Весели на вашиот омилен тим! NCAA. ЈУЖНА КАРОЛИНА. Не'рѓосувачки челик. Графики со лого во боја. Официјално лиценциран. Увезени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат