Трговска марка ликовна уметност „Исланд 46“ платно уметност од Мекиј Дучински

Трговска марка ликовна уметност „Исланд 46“ платно уметност од Мекиј Дучински

DEN 2.67

Достапност

Уметник : Maciej Duczynskisubject : Panderscapestyle : Природно модерен проток Тип : Галерија-обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има големо тело на вода што ја пополнува рамката.Гикули (ЈЕЕ-Клеј) е напреден процес на правење печатење за создавање висок квалитет репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Maciej Duczynski 'Iceland 46' Canvas Art.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Магнетна машина за веслање на Aukfa, преклопување на велосипеди, прилагодлив на отпорност на ниво, LCD монитор и држач за таблети
  • Новак

Магнетна машина за веслање на Aukfa, преклопување на велосипеди, прилагодлив на отпорност на ниво, LCD монитор и држач за таблети

DEN 0.67

Магнетна машина за веслање најдобра за домашна салата Оваа машина за веслање на магнетски отпор е несо�