Офмер Дуксери Џемпери За Жени Царинење Цврсти Обични Дуксери Со Долги Ракави Женски Маици Со Долги Ракави Модна Блуза Обични Врвови Џемпер Кошула

Офмер Дуксери Џемпери За Жени Царинење Цврсти Обични Дуксери Со Долги Ракави Женски Маици Со Долги Ракави Модна Блуза Обични

DEN 3.00

Достапност

Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Обични Врвови Дуксери Со Копчиња Со Џемперикарактеристики : 1. Карактеристики : Обични Блузи,Печатени Со Полка,Секојдневен Дуксер,печатење Со Полка,Качулка,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер .2.Материјал : полиестер, Изработен од ткаенина, мек и удобен.3.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Fall ,Денот на Благодарноста,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени,Девојкаприлика : Секојдневен,Далииматеријал : Тип на полиестерпринтер : Полка Печатена Јака : Качулка : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксер полиестер.Овие материјали се меки,а цврстото густо руно со висока густина на бод останува топло и пријатно,густо и удобно, ве одржува топло во fall и зима. €és Design® : Есенски тимови За женски / женски атлетски дуксери обложени со руно/женски дуксер со пуловер/јака за рамо со капка/џебови од кенгур/патентот работи непречено/обложена со руно/мека внатре/опуштено вклопување / чувајте го ветерот и студот. €_ Совпаѓање● : може да се совпадне со различни типови панталони.Како што се фармерки, спортски панталони, хеланки, секојдневни панталони,хулахопки итн.И можете да одговарате на се што сакате внатре за да создадете мода и убав изглед во пролет, aut и winter.In заклучок, овој моден долг ракав е идеален избор во вашата гардероба. €_ Пригода q : овој долг ракав е погоден за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, играње топка, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. €_ Совети : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење.1. Трикотажата лесно се деформира, затоа не влечете силно.2. начинот на проветрување треба да биде плочки.3. Измијте рачно во ладна вода и избегнувајте машинско перење во машини за перење домаќинства ако е можно. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лабакиха Дуксери За Женски Женски Џеб За Шиење Пуловер Со Качулка Џемпер Топли Џебови Од Вештачка Волна Палто Облека Со Патент
  • Новак

Лабакиха Дуксери За Женски Женски Џеб За Шиење Пуловер Со Качулка Џемпер Топли Џебови Од Вештачка Волна Палто Облека Со Патент

DEN 351.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Мали Момчиња Девојчиња Јакни Цртани Долна Облека Палта Мали Деца Момчиња Девојчиња Слатки Цртани Цвеќиња Зајак Шема Ветроупорна
  • Новак

Мали Момчиња Девојчиња Јакни Цртани Долна Облека Палта Мали Деца Момчиња Девојчиња Слатки Цртани Цвеќиња Зајак Шема Ветроупорна

DEN 126.56

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE Здраво, Пријателе, Добредојдов

сунхилсгрејс дуксери дуксери за жени спојувањеumn зима женски о-врат врвови со долги ракави шиење лабави врвови џемпери блузи
  • Новак

сунхилсгрејс дуксери дуксери за жени спојувањеumn зима женски о-врат врвови со долги ракави шиење лабави врвови џемпери блузи

DEN 319.84

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Дадарија Графички Дуксери За Жени Трендовски Дуксери За, Печатење На Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Топол Зимски
  • Новак

Дадарија Графички Дуксери За Жени Трендовски Дуксери За, Печатење На Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Топол Зимски

DEN 0.33

☛Дуксери За Жени, Печатење На Ноќта На Вештерките Пуловер Со Долги Ракави Топол Зимски Дуксер На Отворе