Лесни пумпи за улични румер

Лесни пумпи за улични румер

DEN 3.33

Достапност

Румерната пумпа по лесна улица нуди испреплетен дизајн на еластично соблекување за подобрување на изгледот и обезбедување на вклопување. Поддржано од лесна флексна надворешна плоча и великодушно поставена влошка, оваа пумпа ќе ви изгледа софистицирана и да останете удобни. 2,5 инчи потпетици за фустани. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. Испреплетен дизајн на еластично соблекување. Класична потпетица за фустани. Подготвена влошка. Лесна надворешна плоча.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат