Инктастичен Подарок Од Пченкарно Цвеќе Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Подарок Од Пченкарно Цвеќе Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Достапност

Уживајте во природната убавина на природата во Нашата Маичка За Мали Цвеќиња. Прави прекрасен подарок За денот на Мајката за вашата мајка или баба која ужива во градинарството. Маица Со Кратки Ракави Унисекс Бела 3Т. Прави прекрасен подарок За денот на Мајката за вашата мајка или баба која ужива во градинарството. Уживајте во природната убавина на природата во Нашата Маичка За Мали Цвеќиња. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. цвеќе цвет врба градина акварел бебе туш нов убав роденден мајки пролет дијамант дете дете од предучилишна возраст дете облека облека.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат