Модерен Постелнина Скијање Дома Текстил Опремени Лист Со Перница Дома Покривки

Модерен Постелнина Скијање Дома Текстил Опремени Лист Со Перница Дома Покривки

DEN 1134.40

Достапност

Добредојдовте во нашата продавница. Ние сме специјализирани за домашен текстил и се стремиме да обезбедиме најдобра услуга и производи за клиентите. Создадете мирно искуство за спиење со нашата колекција на комплети листови за графички дизајнери што ќе ве остават да се чувствувате освежени и подмладени. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ги решиме сите проблеми. 3 парче вграден лист : 100% Измиен Микрофибер,1 вграден лист, 2 Навлаки За перници Близнак(39" € 75") 1xfited лист 99 € 190 € 40cm, 2 € perlowcase Twin XL(39" € 80") 1xfited лист 99 € 203 € 40cm, 2 € Perlowcase Full(54" € 75) 1xfited лист 138xfited лист 190 € 40cm, 2 € Perlowcase Queen (60" € 80") 1xfited Лист 153 € 203 € 40cm, 2 € perlowcase. Ткаенина : Нашата ткаенина е изработена од 100% микрофибер хотелски луксузен премиум материјал, супер мек, дише, удобен, без избледување, без боење, без собирање. Машина за перење ладно. Исушете се на тивок оган за брзо сушење и надворешен памук. НАПРЕДНО ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕЊЕ-Живописни обрасци, живописни бои, одличен 3д ефект, без избледување по повеќекратно перење, светли бои и издржливи. Мека, лесна, удобна, издржлива и машина за перење. Не се намалува после миење и лесно се грижи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат