Наместете Го Моето Место Агол Внатрешен Надворешен Комерцијален Тепих Во Боја-Морнарица, 3' 40', Тепих За Миленичиња и Деца. Направени во САД, Тркач, Област Килими Одл?

Наместете Го Моето Место Агол Внатрешен Надворешен Комерцијален Тепих Во Боја-Морнарица, 3' 40', Тепих За Миленичиња и Деца.

DEN 1.67

Достапност

Опремете Го Моето Место ви го нуди овој исклучиво дизајниран внатрешен/надворешен килим кој сигурно ќе ја подобриesетиката на вашиот домашен мебел и комерцијалните внатрешни подови. Овој ексклузивен килим е инспириран од птичја перспектива на урбаните градови. Колекцијата Урбана Смена зема топографска перспектива за текстурните обрасци и дизајнерските елементи на големите градови со поглед на знаменитости, улици, раскрсници, паркови и терени. Тоа е апстрактен стил на шема кој има уникатна тафтувана конструкција што ќе додаде елеганција на секоја поставка. Тоа е широк разбој со шема. Со гордост е направен во САД од 100% Полиестер За МИЛЕНИЧИЊА Енвиро-Влакно. Има мерач од 1/10 и тафтувана тежина од 20 мл./квадратни. ид. Има подлога со изглед на заварување и доаѓа со повеќе гаранции кои обезбедуваат квалитет. Редовното вакуумирање е најважниот дел од секоја програма за одржување. Лесно се чисти и еден од најтрајните килими. Тепихот За тркач бара минимална грижа и може повремено да се чисти со правосмукалка. Вакуум со валјак за четка ќе обезбеди агитација за да помогне при отстранување на почвата. Килимот е отпорен на дамки, што го прави совршен додаток на области со тешки стапала. Синтетички Килим : внатрешниот/надворешниот тепих е лесен за одржување и бара минимална грижа за да се обезбеди максимална удобност на корисникот. Темелно исчистете со правосмукалка за да отстраните што е можно повеќе сува почва. Тој е многу отпорен на дамки, што го прави совршен избор за области со тешки стапала. Квалитетен Материјал : килимот на подот е вешто изработен од 100% ПОЛИЕСТЕР За МИЛЕНИЧИЊА Со Еколошки Прамени што ветува дека ќе го издржи тестот на времето. Килимот за тркач нуди супериорен отпор против избледување за максимална издржливост. Пристоен Дизајн : широк тепих се одликува со минималистички дизајн кој додава современ талент на вашите внатрешни и надворешни шеми. Област Килим : Дизајниран да ја надополниesетиката на вашиот домашен мебел, овој тепих додава уникатна визуелна привлечност кон вашите внатрешни шеми. Совршено е со големина за употреба во затворени простории во канцелариски приеми, студентски домови, дневни соби, трпезарии, кујни, спални соби, игротеки или спални соби. Спецификации на производот : Furnishmyplace Полиестерски Килим е достапен во морнарица боја. Овој тепих со цврста боја е 3 стапки. широк и 40 стапки. долго со висина на купот од 0,3 инчи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �