Жените Збрчкана Вратоврска Боја Хеланки Се Водат Трчање Фитнес Јога Панталони Моторџиски Шорцеви Повик Мека Јога Спортски Танц Харем Панталони

Жените Збрчкана Вратоврска Боја Хеланки Се Водат Трчање Фитнес Јога Панталони Моторџиски Шорцеви Повик Мека Јога Спортски Танц

DEN 559.20

Достапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60см/23.62" Хип : 78см/30.71" Должина : 42см/16.54" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.20" Хип : 82см/32.28" Должина : 44см/17.32" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 68СМ/26.77" Колк : 86см/33.86" Должина : 46см/18.11" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28.35" хип : 90см/35.43" должина : 48см/18.90" големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.92" КОЛК : 94СМ/37.01" должина : 50см/19.69" жени збрчкана вратоврска-боја хеланки се водат трчање фитнес ЈОГА ПАНТАЛОНИ МОТОРЏИСКИ ШОРЦЕВИ ОПИС : 1.It е направен Од Дами Вратоврска Боја Задник Кревање Меур Тесни Јога Висок Половината Спортски Велосипедизам Панталони Јога Панталони Шорцеви Пет Панталони Темносина М. Жени Лабава Јога Панталони Цветни Печатење Широк Нога Панталони Долги Се Водат Панталони Лабава Палацо Панталони Суичери Харлан панталони. Повик Мека Јога Спортски Танц Харем Панталони. Материјал : панталоните за вежбање за жени се направени од полиестерска ткаенина, флексибилна и лесна, дише и апсорпција на пот, извонредна изработка и удобна за носење. Натпревар : оваа женска широка нога јага панталона е добро усогласена со спортски градници,кроп топ,блузи за резервоари,маица,елек итн. Прилики : Женските Јога Панталони се Совршени за јога, вежбање, фитнес, тренинг, секојдневно носење, трчање, теретана, спортови на отворено, домашно коло, пешачење, тренинг, танц, одмор итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат