Крај На Земјиштето Женски Плус Големина Ддд-Чаша Хлор Отпорни На Стомакот Контрола V-Вратот Долна Жица Танкини Костим За Капење Врвот

Крај На Земјиштето Женски Плус Големина Ддд-Чаша Хлор Отпорни На Стомакот Контрола V-Вратот Долна Жица Танкини Костим За Капење

DEN 2.00

Достапност

Без оглед на обликот на телото или големината Крајот На Земјиштето Плус Големина Женските костими за капење се дизајнирани имајќи го предвид вашето тело со облини. На Крајот На Лендс веруваме дека секое тело е тело за костими за капење, поради што ги менуваме пропорциите и додаваме прилагодени прилагодувања на нашите костуми Со Плус Големина. Нашите Женски Хлор Отпорни На Стомакот Контрола V-Вратот Завиткајте Танкини Врвот е совршен пример за тоа колку одлично секој може да изгледа и да се чувствува во костим за капење. Направено со Ликра Хтра Лајф спандекс овој костум е дизајниран да ја задржи својата форма во и надвор од водата. Ветуваме дека ќе ви се допадне овој ласкав врв на танкини со контрола на стомакот. Измешајте ги врвовите и дното (продадени одделно) за да одговараат на вашиот стил. Комбинирајте големини за совршено вклопување. LYCRA® Xtra Life spandex, трае до 10 пати подолго од костумите направени со обичен спандекс. Се спротивставува на распаѓање од хлор, крема за сончање и пот. Привлечниот вкрстен фронт ја нагласува бистата. Зашиен мек градник за чаши достапен со или без поддршка за долна жица (изберете погоре).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 2.67

Освежете ја вашата гардероба за чевли со оваа прекрасна затнување од Brinley Co Овој затнување има многу лес