Грианлоок Дами Секојдневен Еластичен Струк Кратки Жешки Панталони Врвки Со Цврста Боја Патуваат Мини Панталони Со Висок Струк

Грианлоок Дами Секојдневен Еластичен Струк Кратки Жешки Панталони Врвки Со Цврста Боја Патуваат Мини Панталони Со Висок Струк

DEN 367.84

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Бермудски Шорцеви Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Еластична Половина Со Врвка,Џебови Боја : Жолта, Црна, Розова, Кајсија, Портокалова Црвена, Армиска Зелена, Розова Црвена, Беж (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестерлонга : Мини Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Женските шорцеви направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додаваат врвна удобност.2. Женски трчање тренингот шорцеви, врвка еластична половината, два големи џебови3. Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба.4. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Шорцеви, Кратки Жешки Панталони, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Лабави Врвки За Влечење Еластични Летни Шорцеви За Половината, Мини Панталони Со Висок Струк, Кратки Топли Панталони Со Цврста Боја На Плажа, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Секси Долна Облека За Жени Поставете Длабоки Врвови Без Ракави Без Врат Шорцеви Со Висок Струк Со Гаќи Цветна Чипка Облека За
  • Новак

Секси Долна Облека За Жени Поставете Длабоки Врвови Без Ракави Без Врат Шорцеви Со Висок Струк Со Гаќи Цветна Чипка Облека За

DEN 719.84

Женски Лак Чипка Еднобојна Секси Прашка Пижама Сет Секси Комплет За Долна Облека Карактеристики : Ставе

Капрезе Женски Кратки Жешки Панталони Широка Нога Летни Шорцеви На Плажа Мини Панталони Со Висок Струк Секојдневни Долни Еластични
  • Новак

Капрезе Женски Кратки Жешки Панталони Широка Нога Летни Шорцеви На Плажа Мини Панталони Со Висок Струк Секојдневни Долни Еластични

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Шорцеви Со Висок

Рифорла Женски Панталони Женски Еластичен Тексас Шорцеви Со Висок Струк Излитени Искинати Шорцеви Со Џебови Плус Големина Панталони
  • Новак

Рифорла Женски Панталони Женски Еластичен Тексас Шорцеви Со Висок Струк Излитени Искинати Шорцеви Со Џебови Плус Големина Панталони

DEN 383.84

Стил : Мода, ПричинскоГолеминска табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 93см / 36.61" Должина : 31см / 12.20"Г�

Жан Шорцеви Жени, Женски Еластични Излитени Средно Половината Еднобојни Искинати Тексас Шорцеви За Закуп Со Џеб На Продажба
  • Новак

Жан Шорцеви Жени, Женски Еластични Излитени Средно Половината Еднобојни Искинати Тексас Шорцеви За Закуп Со Џеб На Продажба

DEN 367.84

Одговор во рок од 48 часа.✈ Испорака : Стандардна Испорака : 712 Дена женски црни шорцеви / спорт / удобни ш�

Предна Прошетка Жени Печатени Тексас Шорцеви Висок Струк Бермуди Кратки Хеланки Беспрекорен Изглед Печатење Џегинг Дами Тенок
  • Новак

Предна Прошетка Жени Печатени Тексас Шорцеви Висок Струк Бермуди Кратки Хеланки Беспрекорен Изглед Печатење Џегинг Дами Тенок

DEN 1.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Вештачки Тексас Хеланки, Јога Шорцеви За Кревање Задн�

Јсаирл Жан Шорцеви За Жени Лето Со Висок Струк Опуштено Вклопување Тексас Шорцеви Искинати Трендовски Бермудски Жан Шорцеви
  • Новак

Јсаирл Жан Шорцеви За Жени Лето Со Висок Струк Опуштено Вклопување Тексас Шорцеви Искинати Трендовски Бермудски Жан Шорцеви

DEN 367.84

✈ Испорака : Стандардна Испорака : 712 Дена ✿жени широки и2к товарни панталони со висок струк жени широки

Шорцеви За Жени Модни Женски Летни Цврсти Шорцеви Висок Струк Еластични Лабави Спортски Секојдневни Шорцеви Женски Панталони
  • Новак

Шорцеви За Жени Модни Женски Летни Цврсти Шорцеви Висок Струк Еластични Лабави Спортски Секојдневни Шорцеви Женски Панталони

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 6394см / 24.8037.01" Должина : 28см / 11.02" Големина : М САД : 6