Нелизгачко Сечило Четка За Чистење НОЖ СТОМАЧНИ Прибор За Јадење Почиста Зелена Двострана Наежвам Почиста Кујна Стапчиња За Јадење Вилушка Лажица Нож Доксишруки ?

Нелизгачко Сечило Четка За Чистење НОЖ СТОМАЧНИ Прибор За Јадење Почиста Зелена Двострана Наежвам Почиста Кујна Стапчиња За

DEN 1424.00

Достапност

Спецификации : Материјал : Абсколор : Зеленило : 8.5*8.5*5.5 cmnet тежина : 92gpacked Вклучени : 1 X Четка За Чистење Карактеристика На Нелизгачки Нож И Чистач За Прибор За Јадење Чистач На Ножеви За Прибор За Јадење Четкички Влакнестима 60 дупки, грмушки влакна од двете страни на четката. ви овозможува да ги исчистите двете страни на приборот одеднаш.Побезбедно За Чистење остриот дизајн За Завиткување Прибор за Јадење ги држи прстите подалеку од сите остри рабови и текстурираниот стисок гарантира дека нема да се лизне кога ќе се користи.Дизајн во форма на буквата у, Зачувајте Го просторот во облик на чување. без ограничувања на просторот. Можете лесно да го поставите на страната на сливот за садови или решетката за складирање за да се исуши.остри ножеви четкички : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата. покажа на сликите. Благодарам!2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-5мм поради рачно мерење. Изработен од добри пластични СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, што е доволно тешко за да се користи долго време. Уникатниот дизајн што се обвиткува ги чисти двете страни одеднаш, ги држи прстите подалеку од сите остри рабови и текстурираниот стисок гарантира дека нема да се лизне кога ќе се користи. Користете-Четкајте со силни двојни влакна за да ја исчистите најтешката нечистотија и маснотии од садовите, тавите, вилушките, ножевите, сите прибор. Лесно складирање-четката може да се застане на решетка за садови или да се стави на страната на сливот за садови за да се исуши. Спротивставени влакна за ефикасно чистење на текстура рачен зафат.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И
  • Новак

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И

DEN 303.68

Момчиња Момчиња Паѓаат Облека Тиква Лице Печатење На Екипажот Вратот Долги Ракави Дуксери и Долги пант�

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување
  • Новак

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување

DEN 175.68

ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1 Ве молиме измерете ја големината на вашата бања пред да купите за да изберете завеса за т