Стегање Јастог Играчка Симпатична Шарена Симулација Животинска Кукла Нотка Играчка Анксиозност-Олеснување Мека Пластика Стискаш Фиџет Кришки Декомпресија Играч

Стегање Јастог Играчка Симпатична Шарена Симулација Животинска Кукла Нотка Играчка Анксиозност-Олеснување Мека Пластика Стискаш

DEN 191.84

Достапност

Опис : играчката за декомпресија е многу убава и не само што може да се користи како играчка, туку и погодна за декорација на простории, декорација на автомобили, украси на работната површина итн., бидејќи играчката за декомпресија е извонредна форма на цртан јастог.Со карактеристиките на мека еластичност и анти-деформација, играчката за декомпресија ви овозможува да стискате по своја волја, помагајќи ви да го ослободите стресот и ефикасно да ја ослободите досадата. Совршен за споделување со вашите пријатели или колеги и добра играчка за вашиот kids.It изработен е од пластичен материјал.Должината на овој производ е 10см. Интересни подароци За Ноќта на Вештерките или божиќен подарок од кој било пол и возраст, а исто така може да се споделат со вашите пријатели и семејство.Име на ставка : Стиснете Јастог Играчкаматеријал : Пластикауправа : Ослободување Од Стрес, Олеснување На Досадатабоја : Случајна Боја Карактеристики : Светла Боја, Симпатична, Флексибилна Големина Детали : Должина : 10см/3.94"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Стискаш Јастог Играчка играчката за декомпресија е многу убава и не само што може да се користи како играчка, туку и погодна за декорација на простории, декорација на автомобили, украси на работната површина итн., бидејќи играчката за декомпресија е извонредна форма на цртан јастог. Со карактеристиките на мека еластичност и анти-деформација, играчката за декомпресија ви овозможува да стискате по своја волја, помагајќи ви да го ослободите стресот и ефикасно да ја ослободите досадата. Совршен за споделување со вашите пријатели или колеги и добра играчка за вашите деца. Изработен е од пластичен материјал. Должината на овој производ е 10см. Интересни подароци За Ноќта на Вештерките или божиќен подарок од кој било пол и возраст, а исто така може да се споделат со вашите пријатели и семејство.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Крцкави Играчки Коцки Мраз За Повеќекратна Употреба Пластични Коцки Мраз За Замрзнување Акрилна Симулација За Перење Мраз Пвц
  • Новак

Крцкави Играчки Коцки Мраз За Повеќекратна Употреба Пластични Коцки Мраз За Замрзнување Акрилна Симулација За Перење Мраз Пвц

DEN 3.33

Коцки Мраз За повеќекратна употреба Пластични Коцки Мраз За Замрзнување Акрилна Симулација Што Може Да

Џамбо Вода Трик Змија Исполнет Со Искра Стримери-Стрес Играчка-Лизгава Незгодно Мрдаат Виглер Цевка-Крцкави Виглер Сензорни
  • Новак

Џамбо Вода Трик Змија Исполнет Со Искра Стримери-Стрес Играчка-Лизгава Незгодно Мрдаат Виглер Цевка-Крцкави Виглер Сензорни

DEN 238.08

1 СЛУЧАЈНА БОЈА овие водени змии се многу забавни за да ја исцедат и натераат водата да ги истурка и врти