Обетки За Жени Мода Денот На Независноста Обетка Жени Обетки Накит Додатоци Подароци

Обетки За Жени Мода Денот На Независноста Обетка Жени Обетки Накит Додатоци Подароци

DEN 1.67

Достапност

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Моден Ден На Независноста Обетка Женски Обетки Додатоци За Накит Подароци Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висококвалитетен пол : Женски Квантитет : 1 парматеријал : Големина На Легура : како прилика за изложба на питкур : Свадба, Свршувачка, Секојдневен Пакет : 1 пар обетка Погодна за Различни Тимови и Прилики. Обезбедување Квалитет, Безбедност И Безопасност. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-16 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Погледнете Ги Деталните Упатства Пред Да Нарачате.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хајхајуп Женски Прстен Прстен Моден Прстен Инкрустирана Личност Женски Накит Дијамантски Прстен Ангажман Прстени Прстен Сет
  • Новак

Хајхајуп Женски Прстен Прстен Моден Прстен Инкрустирана Личност Женски Накит Дијамантски Прстен Ангажман Прстени Прстен Сет

DEN 1.00

Женски Прстен Прстен Моден Прстен Инкрустирана Личност Женски Накит Дијамантски Прстен Веренички Прст