Кадифе за усни - # Гола Кајсија Од Бурбери За Жени-0. оз Кармин

Кадифе за усни - Гола Кајсија Од Бурбери За Жени-0. оз Кармин

DEN 2.00

Достапност

Овој кремаст кармин се заклучува во богати пигменти, се лизга без напор и обезбедува мека мат завршница со еден удар. Усните остануваат удобни со ултрасофта, освежувачка текстура што не се суши, која трае долго. Обезбедува дефинирана форма и континуирана боја со траен кадифена завршница. Формулата е неверојатно пигментирана. Дава совршена нетранспарентна завршница. Се лизга без напор и дава задебелена и непроѕирна покриеност во само две удари. Овој кремаст кармин се заклучува во богати пигменти, се лизга без напор. Еливерс мека мат финиш во еден удар. Усните остануваат удобни со ултрасофта, освежувачка текстура што не се суши, која трае долго. Заклучете го тој претрупан изглед и повлечете го овој луксузен кармин за кадифени меки усни во неверојатна нијанса. Тоа е долготрајно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат