Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежа И Лесна Фаја Мујер Молдеадора Колумбијана Појас за жени Беспрекорно Отворање На Шипки Со Куки Ултра-рамни, Невид

Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежа И Лесна Фаја Мујер Молдеадора Колумбијана Појас за жени Беспрекорно Отворање

DEN 1.00

Достапност

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте не на 915-541-5623-Појас Обликувани Боди Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Во Потрага по лесни обликување? Тука е! Облеката И Фајас Капри нуди чиста моќ на обликување што ве одржува мазни под панталоните и ладни, без разлика на сезоната! Висока компресија и контрола. Облеката за нега на кожата ја храни вашата кожа со природни омекнувачи додека ви ја дава потребната контрола и компресија. Исто така, го крева вашиот плен и контролира и го обликува стомакот, бутовите и колковите. И бидејќи нема да се покаже под вашата облека, тоа ќе биде само нашата мала тајна. Облеката за обликување и Фајас е претставник и продавач на висококвалитетна облека со брендови и производи за обликување на телото за потрошувачите во САД ние нудиме широк спектар на производи, вклучувајќи фармерки, блузи, облека за обликување, обликувач на тело, боди, брифер за тело, цинчер за половината, појас, корсет, фаџи колумбијани, фајас редуктори, фајас пара аделгазар и предмети за нега на кожата. Свежо И Лесно нашиот удобен Обликувач на Телото со долги нозе за жени има долга нога во стилот Капри. Оваа ексклузивна ставка нуди термички реакции во абдоминалната област, како резултат на соодветната ткаенина на лагер. Средно-високата компресија и контрола на предметот ќе го намалат сѐ од стомакот до телето, ќе го обликуваат задникот и ќе ги истакнат облините со обликување на целата силуета.Невидливата долна Облека со Должина На капри ја задржува несовршеностите на кожата под капакот како втора кожа. Направи. женска облека со термичка стомачна зона за согорување на маснотии и израмнување на стомакот. Жените Отворен биста појас или фаја боди е долна облека за подигнување на задникот со прилагодливи ремени. Боди, фаја Колумбијана пара мујер молдеадора и редуктора, изработена ВО ГОЛА И ЦРНА боја од ГОЛЕМИНА XS до XXL. Подобрување на градите - Подигнување На Задникот-Контрола на Градите Подобрување На Половината, Бутовите и Стомакот. 78,6 % Полиамид, 21,4% ликра® Еластан.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фајас Колумбијас Целосна покриеност градник ред прилагодување на куката усогласување на бистата и хируршко носење обликувани
  • Новак

Фајас Колумбијас Целосна покриеност градник ред прилагодување на куката усогласување на бистата и хируршко носење обликувани

DEN 271.84

Градник со целосна покриеност дизајниран да понуди нежна, но моќна поддршка и најудобен градник за прит

Дадарија Целосна Облека За Тело Женски Абдомен Панталони Гради Обликувана Облека Патент Лифт За Колкови Јога Панталони За Обликување
  • Новак

Дадарија Целосна Облека За Тело Женски Абдомен Панталони Гради Обликувана Облека Патент Лифт За Колкови Јога Панталони За Обликување

DEN 255.04

☛Жени Абдомен Панталони Гради Обликувана Облека Патент Лифт За Колкови Јога Панталони За Обликување Н�

Дадарија Облека за Обликување На Боди За Жени Висок Струк Променлив Подигач На Копчиња Напивки На Колковите И Колковите Во Панталони
  • Новак

Дадарија Облека за Обликување На Боди За Жени Висок Струк Променлив Подигач На Копчиња Напивки На Колковите И Колковите Во Панталони

DEN 2.00

☛Жените Висок Половината Променливи Копчето Подигање Колкот И Колкот Навивам Во Панталони Уши ━━━━�

Возидаоке Градници За Жени Чипка Без Црни Меѓуножје Отворено Боди Надвор Комбинезон Женски Долна Облека Шупливи Пижами Зелена
  • Новак

Возидаоке Градници За Жени Чипка Без Црни Меѓуножје Отворено Боди Надвор Комбинезон Женски Долна Облека Шупливи Пижами Зелена

DEN 503.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежи И Лесни Обликувачки Гаќи Краток Задник Природно Подобрување Обликувана Облека
  • Новак

Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежи И Лесни Обликувачки Гаќи Краток Задник Природно Подобрување Обликувана Облека

DEN 1599.84

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

Фаја Обликувана Облека За Жени Боди Под Биста Девојка Боксер Подбуст Бојкратка Отворена Биста Анти-Лизгачки Бенд Беспрекорна
  • Новак

Фаја Обликувана Облека За Жени Боди Под Биста Девојка Боксер Подбуст Бојкратка Отворена Биста Анти-Лизгачки Бенд Беспрекорна

DEN 2.00

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

Премиум Појас За Жени Фаџи Колумбијци Свежи И Лесни Вајачки Широки Ремени Елек Изработени Со Термички Силни, Но Удобни Ткаенини-Боди
  • Новак

Премиум Појас За Жени Фаџи Колумбијци Свежи И Лесни Вајачки Широки Ремени Елек Изработени Со Термички Силни, Но Удобни Ткаенини-Боди

DEN 1.67

Премиум Појас За Жени овој модерен стил На Елек (чалеко) е удобен, вајар, создава фигура на песочен часов�

Ловско Боди Со Плус Големина За Жени Облека За Контрола На Стомакот Отворена Биста Подигач На Задник Бут Потенок Обликувач На
  • Новак

Ловско Боди Со Плус Големина За Жени Облека За Контрола На Стомакот Отворена Биста Подигач На Задник Бут Потенок Обликувач На

DEN 271.84

Жените Целосна Тело Обликувач Боди Фирма Контрола Обликување Кревач Корсет Обликувањекарактеристики :