Транспарентна Леплива Белешка Белешка Лепило Белешка Влошки Водоотпорен Меморандум Рампа 50-Листови Рампа

Транспарентна Леплива Белешка Белешка Лепило Белешка Влошки Водоотпорен Меморандум Рампа 50-Листови Рампа

DEN 159.84

Достапност

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Овие се јасни водоотпорни меморандуми, можете да снимате што сакате. Можете да ги користите за снимање на вашите планови, пишување зборови, снимање на вашиот распоред и така натаму. Овие лепливи белешки за белешки се лесни за употреба во секојдневниот живот. Искуството за пишување е мазно и може постојано да се залепи. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : МИЛЕНИЧЕ. - Големина С : околу 7, 50Х5, 00Х0,10см/2, 95Х1, 97Х0, 04ин. - Големина М : Околу 7, 50Х7, 50Х0,10см/2, 95Х2, 95Х0, 04ин. - Големина Л : Околу 9, 50Х7, 00Х0,10см/3, 73Х2, 75Х0, 04ин. - Специјално дизајниран за заборавни луѓе. Секогаш можете да напишете белешка за да се потсетите на распоредот. - Овој производ содржи доволно налепници за белешки, така што можете да ги користите подолго време со доверба. - Ви овозможува да запишете важни работи. Влошки за белешки одлични за занаети, лепење на налепници, САМОДОВЕРБА, учење и многу повеќе. - Дизајнот на изгледот на налепниците за белешки е едноставен и дарежлив, што може добро да ја задоволи вашатаesетика. - Изработен од материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, водоотпорен, безбеден и издржлив, ја поддржува вашата долгорочна употреба и не е лесен за деформација. 6 х меморандуми. Специјално дизајниран за заборавни луѓе. Секогаш можете да напишете белешка за да се потсетите на распоредот. Овој производ содржи доволно налепници за белешки, така што можете да ги користите подолго време со доверба. Ви овозможува да запишете важни работи. Влошки за белешки одлични за занаети, лепење на налепници, САМОДОВЕРБА, учење и многу повеќе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат